نوروز 98

بهاریه تک بلیط

162 0

بهاریه تک بلیط:

بهاریه: یک سال گذشت. زمستان رفت و به یادمان آورد که هیچ چیز نمی تواند مقابل بهار بایستد و هیچ زمستانی هم ماندنی نیست.

سالی پر از شگفتی و حیرت و احساسات متناقض برای یکایک ما رقم خورد. گاهی از شدت ذوق سر به آسمان بردیم و گاهی اندوه پشتمان را خم نمود. شادی دسته جمعی را با بازی های تیم ملی فوتبال تجربه کردیم و اندوه و حیرت جمعی را در مسائل اقتصادی و قیمت دلار.

در زندگی شخصی نیز هر یک از ما عزیزانی از دست دادیم و رفتند و جای خالی آن ها با مهمان های تازه ای که به خانواده اضافه شدند، پر شد.

تک بلیط مانند همیشه در کنار شما امید به روزهای سال نو دارد و عمیقا باور دارد که امید دارایی مهمی است که خودمان تصمیم می گیریم که چه زمانی از آن بهره مند شویم. خانواده تک بلیط نیز همانند شما سفره های خالی را هرگز به دارا نبودن تعبیر نمی کند و اعتقاد دارد که خانواده مهم ترین ثروتی است که دارا هستیم.

 

عید نوروز بهاریه 98

 

فارغ از هر اتفاقی به استقبال روزهای 98 می رویم. با دل هایی اگرچه خسته اما مملو از شادی و امید. در سال های گذشته اتفاق های سخت را نیز گذراندیم؛ اما هرگز دل هایمان از امید به روز های خوش نو خالی نشد، هرگز.

حال و هوای نوروزی مانند به روح جمعی جامعه ما سرایت کند و همه ی ما نو شویم. 365 روز نو، 365 تصمیم نو، آغازی برای  خلق رویایی نو در راه است.

سعید ربیعی

سعید ربیعی

من سعید ربیعی هستم، عاشق تکنولوژی و یاد گرفتن مباحث جدید!

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *