بلیط سوتو

بلیط سوتو چیست؟

4784 0

بلیط سوتو

سوتو(SOTO) مخفف عبارت Sold Outside Ticketed Outside و بلیط هایی هستند که محل صدور و مبدأ و مقصد آن کشوری  غیر از ایران باشد، مثلا از پاریس به بارسلونا. یا لندن به سیدنی.

رزرو سوتو در تک بلیط

ما در سامانه تک بلیط با کمک از وب سرویس های قدرتمند بین المللی، امکان صدور این نوع بلیط ها را از تمامی ایرلاین های جهان برای شما فراهم کرده ایم.

برخی مزایای رزرو بلیط در سامانه رزرواسیون تک بلیط

بلیط سوتو ارزان

قیمت غیر قابل رقابت به دلیل استفاده از سامانه پیشرفته بین المللی

اگر شما از وب سرویسی در انگلستان بلیط دریافت کنید با توجه به اینکه در محدوده محلی اروپا ست، ارزانتر می باشد. حال اگر پرواز بین ژاپن و چین را بخواهید، به احتمال زیاد نباید نرخ محلی و ارزانی را از سرویس اروپایی توقع داشته باشید. برای نمونه پروازهای داخلی ایران را ملاحظه کنید ، اگر یک فرد خارجی بخواهد پرواز تهران، تبریز را از سرویس ایرانی بگیرد، بسیار ارزانتر از آژانس کشور خودش تمام شود.

پس پرواز سوتو یعنی شما بلیط را از وب سرویس های محلی کشورهای دیگر دریافت کنید و یکی از مزایای آن تفاوت قیمت قابل ملاحظه است.

خدمات رفاهی پنج ستاره

اگر شما نیاز به خدماتی نظیر بار اضافه، حمل حیوان خانگی، حمل بیمار که نیاز به مراقبت های خاص داشته باشد و … میتوانید از سرویس خدمات پنج ستاره تک بلیط به راحتی و با یک تماس تلفنی استفاده کنید.

خب پیشنهاد بهتری هم داریم، می توانید مستر کارت بخرید و خودتان مستقیم از سرویس های محلی پروازتان را رزرو کنید.

(برای اطلاعات بیشتر و خرید مستر کارت اینجا کلیک کنید.)

قطعا امروز خدمات نوینی در گردشگری باید ایجاد کرد که به تنوع و کیفیت و سلایق مشتری توجه ویژه ای کند، اعتقاد تک بلیط این است که شما بر اساس خواستتان بتوانید خدماتی متفاوت و همخوان با انتخاب خودتان بگیرید، و تک بلیط در این زمینه به مسافران و هدف های گردشگری آنان به صورت ویژه اهمیت می دهد.

 

گروه بین المللی تک بلیط همراه همیشگی و مطمئن شما در هیجان انگیز ترین تجربیات زندگی.

سعید ربیعی

سعید ربیعی

من سعید ربیعی هستم، عاشق تکنولوژی و یاد گرفتن مباحث جدید!

نوشته مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *