چرا مستر کارت تک بلیط بلاک نمی شود؟

نوشته شده برای at 3:10 ب.ظ
1017 0
مسترکارت تک بلیط

چرا مستر کارت تک بلیط بلاک نمیشود

چرا مستر کارت تک بلیط بلاک نمی شود؟

یکی از خطرات مهمی که همیشه دارندگان ایرانی مستر کارت را تهدید میکند مشکل رایج و شایع بلاک شدن کارت و از دست رفتن موجودی آن است.

فرقی نمی کند تاجر باشید یا قصد یک سفر خارج کشور داشته باشید، دانشجو باشید یا تنها قصد متصل شدن به فروشگاه های جهانی و یک خرید با کیفیت و مطمئن را داشته باشید. امنیت و اعتبار برای شما مهم ترین چیز در  فرآیند پرداخت ارز به خارج از کشور است.

مستر کارت اگر به ریشه مهمی وصل باشد بلاک نمی شود. و این بلاک نشدن برای شما که میخواهید سرمایه گذاری  مهمی انجام بدهید و یا در کشور خارجی بدون ارز تردد کنید مهم ترین چیز است.

درمورد مستر کارت بیشتر بخوانید

اعتقاد ما در تک بلیط

تک بلیط اعتقاد دارد امنیت روانی نقش بسیار مهمی در تامین مالی یا گردشگری دارد و با پیش بینی های لازم در خصوص  عوامل بر هم خوردن اعتبار یک مستر کارت و نامعتبر بودن موسسات صادرکننده آن دست به طراحی لایه های امنیتی برای اطمینان خاطر صددرصدی در خصوص غیرقابل بلاک بودن کارت های صادره ی خود دارد.

مستر کارت های تک بلیط به علت متصل بودن به یکی از معتبرترین بانک‌های کشور انگلستان دارای یک لایه امنیتی برای اطمینان خاطر شما از معتبر بودن مستر کارت های تحت قرارداد  شرکت تک بلیط  می باشد.

لایه های امنیتی تک بلیط برای محافظت دارندگان مستر کارت

تک بلیط با ثبت شركتي به نام آنلاين توريسم در انگلستان  به صورت حقيقي و حقوقي كليه مراحل صدور كارت را به صورت قانونی  و با گواهينامه های بين المللی انجام می دهد و  برای حصول اطمینان از معتبر بودن کلیه مراحل  هيچ شخص يا شركت واسطه ای در میان این فرآیند قرار نداشته و آنلاین توریسم به طور کاملا مستقیم اقدام به صدور کارت می‌نماید.

شركت تك بليط از طريق ثبت آژانس هواپيمايي سحاب پرواز شرق به صورت قانونی مجوز فروش مستركارت را اخذ نموده است. این سومین لایه امنیتی برای معتبر بودن ادامه کار مسترکارت های صادر شده از سوی تک بلیط است. این که یک نماینده با سابقه و معتبر فنی امور مربوط به بخش نهایی رساندن مسترکارت را به مشتریان تک بلیط بر عهده داشته باشد برای اطمینان هرچه بیشتر از بلاک نشدنی بودن مستر کارت های تک بلیط است.

بنابر این اگر قصدتان از خرید مسترکارت معامله مواد مخدر و اسلحه و پول شویی نباشد با قاطعیت می گوییم که مستر کارت های تک بلیط بلاک نشدنی است.

نوشته مرتبط

دلار، کاهش و افزایش

دلار،کاهش و افزایش

منتشر شده توسط - دسامبر 1, 2018 0
چرا با وجود تحریمها، دلار افزایش پیدا نکرد؟ چرا با کم شدن سهم ایران از تولید، قیمت نفت پایین آمد؟…
بزرگ ترین احمق کیست

 بزرگترین احمق کیست؟

منتشر شده توسط - سپتامبر 30, 2018 10
 بزرگترین احمق کیست؟ در مورد بزرگترین احمق در دنیای اقتصاد چیزی شنیده اید؟ خواندن این مطلب در هنگام خرید دلار…

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *