درباره گروه بین المللی تک بلیط

مجله خبری تک بلیط در جهت نیاز روزافزون مخاطبین گروه به افزایش دانش در زمینه های مالی  و گردشگری، اقدام به تولید محتوای مورد نیاز مخاطبین برای افزایش امکان انتخاب درست از بین گزینه های مختلف کرده است.

باور اصلی تحریریه تک بلیط به افزایش کیفیت انتخابات مخاطبین تک بلیط و راحتی  در زمان تصمیم گیری های حساس است. بر اساس این باور معتقدیم با آگاهی انتخاب کردن خدمات درست در زمینه مالی ، فاینانس و گردشگری از بالاترین ارزش های فردی برای زندگی یک انسان امروزی در جامعه مدرن ایرانی است.

نظر به به اهمیت بالای انتخاب در حوزه های مالی  و دشواری گزینه های مختلف و تاثیرات بعضا جبران ناپذیر معنوی بعضی از انتخاب ها در حوزه مالی و فاینانس، نیاز به کسب دانستنی های لازم در این حوزه ها را به چشم انداز طولانی مدت مجله خبری تک بلیط در حوزه مالی تبدیل کرده است.

آگاه کردن تجار و فعالان اقتصادی در زمینه ی صادرات و واردات از جدیدترین امکانات آسان کننده تجارت با سایر نقاط دنیا ،ماموریت مجله خبری تک بلیط در زمینه ی فاینانس است.

نظر به به محدودیت های روز افزون گزینه های سفر مخاطبین ایرانی و شرایط اقتصادی که باعث سبک تر شدن سبد خرید در زمینه گردشگری ایرانیان شده است، معرفی بهترین و اقتصادی ترین گزینه های سفر در جهت بهروری هرچه بیشتر از امکانات موجود برای سفر چشم انداز بلند مدت مجله خبری تک بلیط در زمینه گردشگری است.

به وجود آوردن انتخاب های آگاهانه برای هرچه بیشتر خاطره انگیز کردن لحظات سفر برای اقشار مختلف با سلیقه های مختلف ماموریت مهم مجله خبری تک بلیط در زمینه ی گردشگری است.

 

آدرس ما :

تهران، بلوار مرزداران، خیابان ایثار پلاک 6 واحد 8

تلفن :

آدرس وب گاه : www.takbelit.com

همیشه و در هر زمانی از نظرات، انتقادات، و پیشنهادات ارزشمند شما با آغوش باز استقبال خواهیم کرد.